Czy podoba Ci się ten sklep z książkami?
Reklama


GERIATRA RADZI

ZDROWIE

Cena: 20.00
masz pytania?
Dr K. Czarnobilski

KRZYSZTOF CZARNOBILSKI, GERIATRA RADZI...

„To, w jakim tempie będziemy się starzeć, w dużym stopniu zależy bezpośrednio od nas – od naszego stylu życia. Stąd można spotkać np. 50-letniego „starca” i równocześnie 65-letniego „młodzieńca”. Na swoją starość pracujemy już od wczesnej młodości. Jeżeli będziemy prowadzić tzw. prozdrowotny tryb życia, zwłaszcza poprzez odpowiednią dietę, aktywność fizyczną, umysłową, bez narażenia na toksyczne czynniki środowiskowe, to będziemy na pewno żyć dłużej, a próg nie-pełnosprawności osiągniemy bardzo późno. Czasu nie możemy zatrzymać, ale to, w jaki sposób będziemy odczuwali jego upływ, w 80 proc. zależy od nas samych...
KSIĄŻKA ADRESOWANA JEST NIE TYLKO DO OSÓB W PODESZŁYM WIEKU, ALE RÓWNIEŻ DO ICH OPIEKUNÓW I WSZYSTKICH, KTÓRYM NA SERCU LEŻY ZDROWIE SENIORÓW. JEST TO ZBIÓR PORAD PUBLIKOWANYCH PRZEZ WIELE LAT NA ŁAMACH GAZETY KRAKOWSKIEJ” (fragm. wstępu).

O autorze: Krzysztof Czarnobilski (ur. 1958 r. w Dębicy). Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. Od 2002 r. ordynator oddziału chorób wewnętrznych i geriatrii Szpitala MSWiA w Krakowie. Od wielu lat jest zaangażowany w rozwój geriatrii nie tylko w Małopolsce, ale i w całym kraju.

Format 14 x 20 cm – str. 96

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: